HAKKıNDA

daha fazla göster

ÜRüNLER

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Yivli çek valfler endüstriyel ekipmanlarda verimliliği ve performansı nasıl artırır?


Inşaat ve dekoratif malzeme endüstrisinde 200 psi nrs flanş kapısının uygulama ve faydalarını anlamak

Başlık: İnşaat ve dekoratif malzemeler endüstrisinde 200 psi nrs flanş kapısı ile verimliliği ve işlevselliği arttırmak giriş: inşaat ve dekoratif malzemeler alanında, verimli ve fonksiyonel boru bağlantı parçaları düzgün operasyonların sağlanmasında hayati bir rol oynamaktadır. Böyle bir temel bileşen 200 psi nrs flanş kapısıdır. Bu makale önem ve fayda sağlar


A-tipi sert koltuk çift şaft geçmeli kelebek vana uygulama aralığı

Şimdi hayatın her kesiminde valf uygulamaları var. Bunlar arasında, a-tipi sert koltuk çift şaft geçmeli kelebek vana esas olarak ilaç, petrokimya sanayi, elektrik ve tekstil endüstrisi gibi su temini ve drenaj ve gaz boru hatlarının düzenlenmesi için uygundur ve çalışma sıcaklığı genellikle 80 dereceden azdır.


A-typed sert koltuk çift şaft geçmeli kelebek vana üreticisi size gösterecektir: kelebek vana kurulum yönü

Birçok insan kelebek valfinin kurulum yönünün gerekliliklerini bilmek ister mi? A-typed sert koltuk çift şaft geçmeli kelebek vana aşağıdaki üreticileri öğrenmek için alacak.


Merkez hattı çift flanşlı kelebek vana kurulum talimatları

Merkez hattının çift flanşlı kelebek valfinin yapısal özelliği, valf gövdesinin şaft merkezi, kelebek plakasının merkezi ve vücudun merkezi aynı konumda olmasıdır.


daha fazla göster