O FIRMIE 

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Zrozumienie zastosowania i korzyści 200 PSI NRS Flange Gate w branży materiałów budowlanych i dekoracyjnych

Tytuł: Zwiększenie wydajności i funkcjonalności dzięki bramce kołnierzowej 200 PSI NRS w branży materiałów budowlanych i dekoracyjnych Wprowadzenie: W dziedzinie materiałów konstrukcyjnych i dekoracyjnych wydajne i funkcjonalne łączniki rurowe odgrywają istotną rolę w zapewnianiu płynnych operacji. Jednym z takich istotnych elementów jest bramka kołnierzowa 200 PSI NRS. Ten artykuł zagłębia się w znaczenie i korzyści

2023-09-18 Zobacz więcej

Zakres zastosowania dwuwałowego zaworu motylkowego typu A z twardym siedzeniem

Teraz są aplikacje zaworowe we wszystkich dziedzinach życia. Wśród nich dwuwałowy zawór motylkowy typu A z twardym siedzeniem nadaje się głównie do regulacji zaopatrzenia w wodę i odwadniania oraz rurociągów gazowych, takich jak medycyna, przemysł petrochemiczny, energia elektryczna i przemysł tekstylny, a temperatura robocza jest na ogół mniejsza niż 80 stopni.

2021-07-20 Zobacz więcej

Producent dwuwałowego zaworu motylkowego typu typu A na twardym siedzeniu pokaże Ci: kierunek instalacji zaworu motylkowego

Wiele osób chce wiedzieć, jakie są wymagania dotyczące kierunku instalacji zaworu motylkowego? Następujący producenci dwuwałowego zaworu motylkowego typu bezśrubowego z twardym siedzeniem typu A zabiorą Cię do celu.

2021-07-13 Zobacz więcej

Instrukcja instalacji zaworu motylkowego z podwójnym kołnierzem linii środkowej

Cechą konstrukcyjną zaworu motylkowego z podwójnym kołnierzem linii środkowej jest to, że środek wału trzpienia zaworu, środek płyty motylkowej i środek korpusu znajdują się w tym samym położeniu.

2021-07-06 Zobacz więcej

Zobacz więcej